Дитяча інерційна машинка Автовоз на батарейках Коричневий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43896
669 ₴
592 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка стане чудовим доповненням до дитячої колекції транспорту! Іграшка має реалістичний вигляд, деталізований корпус та функції, які роблять гру більш захопливою.
Світлові та звукові ефекти додають грі динаміки, а інерція та дверцята, що відчиняються, роблять модель ще цікавішою для дитини. Довжина спецтехніки 27,5 см.
Особливості:
- Підсвічування проблискових маячків
- Звуки транспорту, сигналу
- Інерція
- Двері відчиняються
- Гумові шини
- Машинка з гумовими колесами довжиною 14 см
- Рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 27,5 х 9,5 х 15,5 см
- Елементи живлення: Батарейки (додано до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 11,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 592 ₴

