Дитяча інерційна машинка Вантажівка іграшка Лісовоз на батарейках Зелений з коричневим

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43897
698 ₴
618 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка стане чудовим доповненням до дитячої колекції транспорту! Іграшка має реалістичний вигляд, деталізований корпус та функції, які роблять гру більш захопливою. Світлові та звукові ефекти додають грі динаміки, а інерція та дверцята, що відчиняються, роблять модель ще цікавішою для дитини. Довжина спецтехніки 29 см
Особливості:
- Підсвічування проблискових маячків
- Звуки транспорту, сигналу
- Інерція
- Двері відчиняються
- Гумові шини
- Висувна стріла
- Платформа маніпулятора повертається
- Відкидний кузов
- Дрова
- Рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 28,5 х 9,5 х 15 см
- Елементи живлення: Батарейки (додано до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 11,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 618 ₴







