Дитяча іграшка Бетонозмішувач машинка зі світлозвуковими ефектами Інерційна Жовтий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 43900
643 ₴
579 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка стане чудовим доповненням до дитячої колекції транспорту! Іграшка має реалістичний вигляд, деталізований корпус та функції, які роблять гру більш захопливою. Світлові та звукові ефекти додають грі динаміки, а інерція та дверцята, що відчиняються, роблять модель ще цікавішою для дитини. Довжина спецтехніки 30 см.
Особливості:
- Підсвічування проблискових маячків
- Звуки транспорту, сигналу
- Інерція
- Двері відчиняються
- Гумові шини
- Цистерна обертається
- Лопата
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 30 х 9,5 х 14,5 см
- Елементи живлення: Батарейки (додано до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 11,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 145 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 579 ₴


