Металева машинка інерційна з ефектами Rolls-Royce Cullinan Ролс Ройс Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43902
974 ₴
870 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця деталізована модель автомобіля виглядає майже як справжній преміальний позашляховик! Машинка має металопластиковий корпус, інерційний механізм і гумові шини з протекторним візерунком. Дверцята, багажник та капот відчиняються, дозволяючи дитині детальніше досліджувати модель під час гри. Підсвічування та звукові ефекти активуються натисканням на підвіску або при відкриванні дверей, додаючи ще більше реалістичності. Така машинка стане чудовим подарунком для маленьких любителів стильного транспорту.
Особливості:
- Металопластикова модель
- Гарна деталізація
- Інерція
- Гумові шини з протекторним візерунком
- Дверцята, багажник та капот відчиняються
- Підсвічування
- Ззвуки
- Ефекти активуються натисканням на підвіску та при відчиненні дверей
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розміри машинки: 21,5 х 9 х 8
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення: Батарейки (додані до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 26,5 х 13 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 870 ₴







