Трек паркінг для машинок із механічним запуском Hot Wheels Хот вилс Висота 53 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 43911
1 301 ₴
1 172 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей багаторівневий автотрек створений для справжніх перегонів і безперервного драйву! Машинки стрімко мчать по спіральній трасі, створюючи видовищний ефект руху. Завдяки продуманій конструкції гра стає ще цікавішою та динамічнішою. У комплекті вже є машинки, тому можна одразу запускати перші заїзди. Такий набір надовго захоплює увагу та дарує море емоцій.
Особливості:
- Захопливий трек
- Декілька ярусів
- Механічний запускач
- 8 металопластикових моделей машин
- Елементи треку
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір треку: 37 х 35 х 53 см
- Довжина машинки: 7 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 9 х 40,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 370 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 530 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Висота упаковки | 405 мм |
- Ціна: 1 172 ₴



