Металева машинка з ефектами Nissan Skyline GT-R R34 з обвісом Liberty Walk AutoExpert Червоний

-10%
- Готово до відправки
- Код: 43913
1 022 ₴
921 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця машинка від відомого українського бренду "Авто Експерт" подарує вашій дитині відчуття справжніх дорожніх пригод! Вона зачаровує своїм сучасним та продуманий дизайном і подарує відчуття драйву у кожній грі.
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику й деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону і гальмування. Під час програвання звукових ефектів фари підсвічуються.
Особливості:
- Дана модель не має інерції
- Яскраве підсвічування фар
- Відчиняються двері, багажник та капот
- Гумові шини
- 2 режими роботи: звук та підсвічування / лише підсвічування
- Виготовлено з якісного та міцного металопластику
- Натискання на підвіску активує звукові ефекти та підсвічування
- Сучасний дизайн
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 22,5 х 8,5 х 5,5 см
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення: Батарейки (додаються)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 28,7 х 16 х 12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 55 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
- Ціна: 921 ₴



