Металева машинка інерційна з ефектами Mazda Savanna RX-7 AutoExpert Синій

- Готово до відправки
- Код: 43914
569,87 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця машинка від відомого українського бренду "Авто Експерт" подарує вашій дитині відчуття справжніх дорожніх пригод! Вона зачаровує своїм сучасним та продуманий дизайном і подарує відчуття драйву у кожній грі.
Гумові колеса з протекторним візерунком, опрацьований салон із пластику й деталізований металевий корпус надають моделі максимально реалістичного вигляду.
Задні колеса обладнані потужним інерційним механізмом, а натискання на підвіску активує звуковий ефект запалювання двигуна, стрімкого розгону і гальмування. Під час програвання звукових ефектів фари підсвічуються.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- Яскраве підсвічування фар
- Інерційний механізм
- Відчиняються двері, багажник та капот
- Гумові шини
- 2 режими роботи: звук та підсвічування / лише підсвічування
- Виготовлено з якісного та міцного металопластику
- Натискання на підвіску активує звукові ефекти та підсвічування
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 21 х 8,5 х 6 см
- Масштаб: 1:24
- Елементи живлення: Батарейки (додаються)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 28,5 х 16 х 12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AutoExpert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 60 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 569,87 ₴







