Іграшковий трейлер на батарейках Інерційний Тягач Peterbilt Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43928
529 ₴
472 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стильний трейлер виглядає як справжня вантажівка з дороги! Машинка має деталізований дизайн та металопластиковий корпус. Під час гри трейлер відтворює звуки та підсвічується, що додає ще більше вражень. Інерційний механізм дозволяє машинці стрімко рухатися вперед після легкого поштовху. Така модель чудово підійде для маленьких любителів транспорту.
Особливості:
- Виконано у вигляді трейлера
- Модель гарно деталізована
- Підсвічування
- Звуки
- Інерція
- Гумові шини
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки (додані до комплекту)
- Матеріал: Металопластик
- Розміри: 16,5 х 6 х 8 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 7 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 472 ₴

