Інтерактивна іграшка Музичний равлик з проєктором Українське озвучування Країна іграшок

- Немає в наявності
- Код: 43855
447 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна іграшка серії «Грайся та Навчайся» від «Країни Іграшок» - це драйвовий равлик, який не тільки розважає, а й підтримує розвиток малюків. З цією іграшкою дитина зможе вивчати кольори, розвивати фантазію та уяву, а також виконувати роль заспокійливого засобу, який створює особливу атмосферу у дитячій кімнаті, що покращує проведення часу дитини.
Особенности:
- Проектор, який обертається та випромінює дуже яскраві та різнокольорові вогники
- Весела та динамічна музика
- Равлик може їздити по поверхні, та крутитись
- Іграшка виконана з якісного та міцного ABS пластику, що приверне увагу як дівчат, так і хлопчиків
- Іграшка невеликого розміру, адаптована для маленьких ручок, що полегшує її використання
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Мова озвучування: Українська
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять у комплект)
- Розмір іграшки: 13 х 9 х 13,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 10,9 х 9,1 х 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 9 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 13.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 109 мм |
| Ширина упакування | 91 мм |
| Висота упаковки | 135 мм |
- Ціна: 447 ₴








