Ігровий набір Автомеханік машинка з кермом Автотренажер Звук Підсвічування Інструменти 59 елементів Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43857
2 178 ₴
1 945 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей крутезний ігровий набір у вигляді машинки-керма — справжня знахідка для маленьких автолюбителів, які мріють опинитися за кермом власної машини. Він миттєво переносить дитину у світ пригод та технічних відкриттів. Завдяки реалістичним деталям малюк відчуває себе справжнім власником автомобіля, де кожна деталь дарує нові враження. Ігровий набір дарує яскраві емоції під час гри, допомагає розвивати уяву, дрібну моторику, комунікативні навички, технічне мислення дитини, а також навички користування інструментами та інтерес до автомобілів та професіїї автомеханіка.
Особливості:
- Реалістичний і продуманий дизайн із безліччю функціональних елементів як у справжнього авто
- На панелі приладів розташовані активні кнопки, кермо, перемикач передач та навіть відкривний бардачок
- Іграшка має яскраві світлові ефекти та підсвічування фар, які активуються при натисканні на кнопки
- Супровід різноманітних звуків: перемикачів, запуску і роботи двигуна, сигналу керма та навіть звук відкривання бардачка
- Іграшку можна зручно поставити на стіл або на підлогу, імітуючи реальне водіння автомобіля
- Особливістю набору є можливість знімати окремі деталі та колеса й «ремонтувати» машину, відкривши капот
- Під капотом деталі виглядають максимально привабливо, хлопчик зможе відчути себе справжнім авто-механіком
- У комплекті є викрутки та гайковий ключ, які дозволяють з легкістю відкручувати всі гайки, що створює справжнє відчуття процесу технічного огляду
- Іграшку можна котити по будь-якій поверхні, завдяки рухливим колесам, тому її зручно брати з собою на прогулянку
- Набір виготовлений з міцних та безпечних матеріалів, стійких до активної гри
Комплектація:
- Машинка-кермо
- Викрутка (2 шт), гайковий ключ та болти
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Кількість елементів у наборі: 59 шт
- Розмір іграшки: 31 х 33 х 36 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 34,5 х 37,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 51-70 |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 1 945 ₴









