Дитячий столик для малювання з проєктором Диски Фломастери Жираф Рожевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43850
437 ₴
390 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик для малювання з проєктором — це ідеальний спосіб зацікавити дитину малюванням і розвинути її творчі здібності. Завдяки вбудованому проєктору малюк зможе створювати справжні шедеври, обводячи зображення, які проєктуються на поверхню столика. Набір містить усе необхідне для натхненної творчості — різнобарвні фломастери, диски з картинками та зручний проєкційний механізм. Проєктор у формі милого звірятка робить процес малювання ще цікавішим! Просто вставте диск із малюнками, поверніть регулятор і виберіть потрібне зображення. Процес малювання стає простим, веселим і доступним навіть для найменших.
Особливості:
- Проєктор у формі звірятка дає змогу змінювати зображення за допомогою обертання диска
- Компактний розмір столика робить його зручним для гри вдома та в поїздках
- Яскравий дизайн і функціональність сприяють розвитку моторики, уяви та творчих навичок дитини
- У комплекті є губка для стирання
- У комплекті з проєкційним столиком: 3 диски з картинками (по 8 слайдів на кожному)
- Набір містить: 12 різнобарвних фломастерів для творчості
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AA (до комплекту не входять)
- Розмір полотна для малювання: 10 х 14 см
- Розмір столика: 20 х 15,5 х 28 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 30 х 7 х 30,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15.5 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 390 ₴





