Електронна скарбничка-сейф з Відбитком пальця Кодовим замком і Автоматичним купюро приймачем Поліцейська машина Чорний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43853
936 ₴
836 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сейф-копилка, виготовлена у формі поліцейської машини, неодмінно зацікавить будь-якого хлопчика. Тепер усі накопичення юного олігарха під надійним захистом! Іграшка допоможе розвинути в дитини корисні звички та прагнення до грошових накопичень.
Особливості:
- Унікальний дизайн у формі поліцейської машини
- Сейф має механізм, який автоматично затягує купюри — досить піднести купюру до спеціального отвору, і сейф-копилка автоматично втягне її всередину
- Кодовий замок
- Скарбничка обладнана сканером із відбитком пальця
- Звукові та світлові ефекти — під час активації сейфа або внесення грошей звучать реалістичні поліцейські сирени та загоряються вогні
- Велика місткість — сейф-копилка розрахована на зберігання як паперових купюр, так і монет
- До набору також входять іграшкові банкноти, що дають змогу почати гру відразу після розпакування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір скарбниці: 30 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 32 х 15,5 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Транспорт |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 836 ₴






