Акумуляторний тример для трави Grass Cutter 48V електротример / електрокоса акумуляторна коса та газонокосарка для газону

- Готово до відправки
- Код: 43854
1 600 ₴
1 197 ₴
Газонокосарка акумуляторна Grass Cutter — потужне рішення для підтримки доглянутого саду та газону. Призначена для швидкого та якісного зрізу трави та чагарників, з нею Ви зможете легко доглядати за ділянкою, не піклуючись про наявність розетки. Обладнана двома акумуляторами, що дає змогу працювати тривалий час без заряджання. Завдяки легкому й ергономічному дизайну, кожне використання стає комфортним.
Легка в обслуговуванні та використанні, зручна телескопічна ручка з регульованою довжиною й ергономічний дизайн для забезпечення комфорту користувача під час роботи.
Газонокосарка обладнана трьома типами лез для роботи з різними типами бур'янів, обрізання газонів тощо, а наявність додаткової знімної ручки та кожуха з коліщатками дасть змогу максимально легко та комфортно керувати нею, не докладаючи великих зусиль.
Особливість:
- Робота від акумулятора — свобода рухів без підключення до мережі
- Телескопічна штанга — зручне регулювання під зріст користувача
- 3 типи ножів — для різних видів трави та бур’янів
- Знімні колеса — можливість використання як косарки
- Захисний кожух — підвищена безпека під час роботи
- Кнопка блокування — захист від випадкового запуску
- Легка вага — комфортне використання тривалий час
- D-подібна ручка — надійний і зручний хват
- Компактний розмір — зручне зберігання та транспортування
Характеристики:
- Довжина ручки: 113 см
- Живлення: Акумулятор
- Різальний елемент: Ніж
- Ширина скошування ножа: 150 мм
- Максимальна ширина скошування: 150 мм
- Максимальна кількість обертів: 10000 об/хв
- Рівень шуму: 60 дБ
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Ємність акумулятора: 5 А.год.
- Напруга акумулятора: 48 В
- Час роботи від аккумулятора до 80хв
- Час заряджання акумулятора: 2 години
- Складана ручка: Немає
- Регулювання ручки за висотою: Так
- Антивібраційна система: Так
- Вага: 1.4 кг
Комплектація
- Акумуляторна газонокосарка-тример
- Два акумулятори 48 В
- Металевий різальний диск — 1 шт.
- Металеві леза — 2 шт.
- Пластикові леза — 5 шт
- Колеса
- Зарядний пристрій
- Ключ для заміни лез
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Диск металевий |
| Ширина скошування ножа | 150 мм |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Особливості | Антивібраційна система |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1300 мм |
- Ціна: 1 197 ₴









