Інтерактивний котик Робот на радіокеруванні Режим програмування Amwell Рожевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43840
1 275 ₴
1 138 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваша дитина давно мріяла про домашнього улюбленця? Тоді ця сучасна інтерактивна іграшка стане чудовим подарунком на будь-яке свято!
Радіокерований котик виконує багато різноманітних команд, танцює під популярні пісні, відтворює звуки та реагує на погладжування голови, що гарантовано подарує вашій дитині багато вражень та спогадів. Крім того, має режим програмування, у якому можна самостійно задати іграшці послідовність рухів до виконання. Сучасний пульт керування містить безліч кнопок, які активують різні режими роботи.
Особливості:
- Тип живлення - акумулятор (USB-кабель для заряджання у комплекті)
- Кнопка вмикання та вимкнення на голові
- Має сенсорну ділянку на голові, яка реагує на дотик
- Очі підсвічуються
- Іграшку виконано з пластику із гумовим хвостиком
- Гучність іграшки регулюється
- Може танцювати, повертатися, кататись, вставати та садитись
- Відтворює звуки та пісні
- Має режим програмування, у якому можна самостійно задати іграшці послідовність рухів до виконання
- Рухливі елементи
- В комплекті є детальна інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір іграшки: 19 х 18 х 23,5 см
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт.типу ААА (у комплект не входять)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 20 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Радіус дії | 5 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 400 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 1 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 235 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 138 ₴










