Іграшка кільцекид для дітей 3 кільця Фламінго Рожевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43843
428 ₴
382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей веселий кільцекид у вигляді фламінго подарує дитині безліч активних розваг! Малюк може грати сам або з друзями, змагаючись у влучності та спритності. Іграшка чудово підійде як для дому, так і для ігор на свіжому повітрі. Вона допомагає розвивати координацію рухів і моторику, перетворюючи гру на корисну активність.
Особливості:
- Іграшка виконана у вигляді фламінго
- У комплекті 3 кільця для метання
- Гра підходить як для приміщень, так і для ігор на свіжому повітрі
- Виготовлена з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 23 х 13 х 35 см
- Пакування: Сітка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Кільцеброс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 350 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
- Ціна: 382 ₴


