Іграшка кільцекид для дітей 3 кільця Качка Жовтий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43844
428 ₴
382 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий та оригінальний кільцекид у формі качки стане улюбленою розвагою для дітей. Гра з трьома кільцями допоможе розвинути спритність, координацію рухів та моторику рук. Вона чудово підходить для ігор у приміщенні та на свіжому повітрі, забезпечуючи активний відпочинок і веселе проведення часу.
Особливості:
- Іграшка у вигляді качки яскравого жовтого кольору
- У комплекті 3 кільця для метання
- Гра підходить як для приміщень, так і для ігор на свіжому повітрі
- Виготовлена з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 22 х 14 х 34 см
- Пакування: Сітка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Кільцеброс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
- Ціна: 382 ₴


