Дитячий конструктор Мотоцикл Спортбайк Motorcycle 456 деталей

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43845
812 ₴
725 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Motorcycle — це набір з 456 деталей, за допомогою якого дитина зможе зібрати захопливу модель. Всі елементи конструктора упаковані в міцну коробку, що зручно для зберігання і транспортування. Набір чудово підходить для розвитку дрібної моторики, логічного мислення й уважності в дітей. Конструктор забезпечений інструкцією, яка допомагає легко та послідовно збирати модель, роблячи процес ще захопливішим. Підходить для дітей віком від 6 років і стане чудовим подарунком для маленьких інженерів.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортбайк
- Стильний дизайн у зеленому кольорі з фіолетовими вставками
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси конструкції мотоцикла: включно з імітацією потужного двигуна, деталізованими гальмівними дисками та вихлопною системою
- Модель обладнана функціональною системою амортизації переднього колеса та рухомою підніжкою для стійкого паркування
- Гумові шини
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Комплектація:
- 456 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів у наборі: 456 шт.
- Розмір готової моделі: 34 х 10 х 20 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 6,5 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 456 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 725 ₴






