Двоповерхове ліжко для ляльок з аксесуарами Baby Bed Рожевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43800
1 721 ₴
1 537 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоповерхове ліжко для ляльок “Baby Bed” - це чарівний предмет меблів, який ідеально підходить для відпочинку та сну ляльок й пупсиків розміром до 40 сантиметрів. Воно виконане у приємних м’яких кольорах, прикрашене різьбленими візерунками та доповнене м'якими подушками й двома тоненькими ковдрами.
Це затишний куточок, у якому улюблені пупсики поринатимуть у чарівні сни, як тільки-но маленька турботлива “матуся” почне заколисувати їх до сну.
Особливості:
- Двоповерхове ліжко з двома спальними місцями
- До набору додаються 2 ковдри та 2 подушки
- Легкозбірна конструкція
- Набір посуду, що містить пляшечку, тарілку, виделку та ложку
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір ліжка: 50 х 38 х 55 см
- Розмір спального місця: 41 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 55 х 11 х 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 550 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 537 ₴


