Іграшка брязкальце комфортер з прорізувачем Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43801
380 ₴
339 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальце-комфортер з прорізувачем — це іграшка, яка поєднує функції для заспокоєння та розвитку малюка. Вона має м’яку текстильну основу, дуже приємну на дотик.
Основною особливістю цього брязкальця є наявність прорізувача, який допомагає малюкові полегшити біль від прорізування зубів. Прорізувач має різні текстури, що масажують ясна, заспокоюючи малюка під час болю. Брязкальце відтворює дзвінкий звук під час руху, що привертає увагу дитини та сприяє розвитку слухового сприйняття малечі.
Особливості:
- Довжина іграшки - 26 см
- Брязкальце виконане з приємного на дотик плюшевого текстилю
- Має гумовий прорізувач
- Іграшка оснащена дзвінким елементом
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір іграшки: 12 х 10 х 26 см
- Упаковка: Пакет
- Габарити упаковки: 13 х 5 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-комфортер |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 339 ₴
