Ляльки Ельза та Анна Крижане серце Frozen 29 см 4 шт.

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43802
776 ₴
693 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві лялечки для вашої малечі, які додадуть дрібку магії та веселощів до ігор вашої дитини. Іграшки виконані у вигляді героїнь популярного дитячого мультфільму, тому вони сподобаються всім маленьким шанувальникам.
Особливості:
- До набору входить 4 ляльки
- Ляльки виконані у вигляді відомих героїнь
- Кожна лялька має свій унікальний образ та яскраве вбрання
- Ретельно промальовані обличчя
- Рухомі ручки та ніжки
- Знімний одяг
- Прошите волосся
- Тіло ляльки виконано з пластику, голова та руки - гумові
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 29 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 53 х 5 х 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 29 см |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Кількість в комплекті | 4 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
- Ціна: 693 ₴
