Ігровий набір героя Іграшковий автомат на орбізах і м'яких патронах Маска Залізна людина Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43804
752 ₴
671 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий набір для справжнього супергероя сучасності! Включає безліч тематичних елементів, серед яких маска супергероя, зброя з 2 видами патронів та 3 види мішені. Набір дозволить хлопчику відчути себе справжнім героєм та влаштувати тренування на влучність. Збирайте друзів, встановлюйте дистанцію та починайте гру. Діти будуть у захваті!
Особливості:
- Набір супергероя зі зброєю
- Включає 7 ігрових елементів
- Зброя з механічним принципом роботи, яка стріляє м’якими патронами та орбізами
- 3 види мішені
- Набір м’яких патронів та орбізів
- М’які патрони вставляються у дуло автомата
- Орбізи вставляються у спеціальний отвір з кришкою, який розташований на корпусі зверху
- Набір має тематичне забарвлення
- Виконаний з міцного пластику.
Комплектація:
- Автомат
- Маска супергероя
- Картонна мішень
- Механічна мішень
- 3 пластикові банки
- 12 м’яких патронів
- Набір орбізів (3000 штук)
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розміри бластера: 48 х 5,5 х 15,5 см
- Висота маски: 21 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 57 х 7 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі, Гидропули |
| Колір | Червоний |
| Комплектація мішенню | Так |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 671 ₴






