Шарнірна Лялька для дівчинки з аксесуарами Winter Furs Anlily 30 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43805
553 ₴
494 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця стильна лялька в трендовому одязі готова підкорювати подіуми! Її образ продумано до дрібниць: від яскравої шапочки до ідеально підібраних джинсів. У комплекті є аксесуари, що доповнюють кожен образ і надихають на експерименти. Така гра допомагає дитині розвивати креативність і відчуття стилю.
Особливості:
- Шарнірний тип з'єднання суглобів
- Гумова голова, пластикове тіло
- Довге шовковисте волосся
- Знімний одяг та взуття
- Реалістичні деталізовані риси обличчя
- Знімні гумові чоботи
- До набору додано аксесуари у вигляді сумки, окулярів, селфі-палки тощо
- Виготовлено з міцних та безпечних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Висота: 30 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 20 х 5 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 494 ₴

