Лялька для дівчинки Пупс Sennby Baby 31 см Вид 5

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43807
758 ₴
677 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Познайомтесь із лялькою, яка стане найкращою подругою для вашої дитини! Вона в стильному вбранні обожнює, коли її беруть на ручки, укладають спати чи беруть із собою на прогулянку. Лялька має милі риси обличчя, виразні оченята та м’яке й блискуче волосся, що точно підкорить серце дитини. Ідеально підходить для теплих сюжетних ігор, які допомагають розвивати турботливість, уяву та емоційний інтелект дитини.
Особливості:
- Милі та гарно опрацьовані риси обличчя
- Виразні очі
- Гарно прошите волосся
- Знімний одяг
- Рухливі ручки та ніжки
- Гра з лялькою допоможе розвинути турботливість, уяву та емоційний інтелект дитини
- Ідеальний подарунок на будь-яке свято
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Висота ляльки: 31 см
- Матеріал: Гума
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 31 х 14,5 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 31 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 677 ₴





