Інтерактивна лялька для дівчинки закриває очі Аксесуари 52 см Вид 2

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43813
1 783 ₴
1 592 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця чарівна лялька немов оживає у дитячих руках! Вона має ніжні риси обличчя, прошите шовковисте волосся й виразні оченята. Виготовлена зі щільної гуми, з рухомими ручками й ніжками, вона виглядає як справжнє немовля.
Лялька реагує звуками на зміну положення, “ходить” на горщик і вчить турботі через гру. У комплекті є все для догляду: пляшечка, памперс, щітка для волосся та взуття, щоб малюк міг створити свій маленький світ піклування й любові!
Особливості:
- Лялька виготовлена із щільної гуми
- Заплющує очі
- Ходить на горщик
- Реалістичний деталізований дизайн іграшки
- Рухомі напівзігнуті руки та ноги
- Прошите шовковисте волосся
- Лялька є функціональною та реагує звуками на зміну її положення у просторі
- Інтерактивний модуль знаходиться на спинці ляльки
- Стильний знімний одяг
- Щітка для волосся, пляшечка та підгузок в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Висота ляльки: 52 см
- Елементи живлення: Батарейки (додані до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 15 х 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 52 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 550 мм |
- Ціна: 1 592 ₴

