Велика Лялька Реборн дівчинка Інтерактивний модуль Аксесуари Reborn 52 см Вид 13

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43815
2 100 ₴
1 875 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ці милі лялечки просто не зможуть не сподобатися вашій дитині, адже вони мають максимально реалістичний вигляд та купу цікавих аксесуарів, які зроблять гру з ними цікавішою та веселішою.
Лялька стане вірним другом вашій дитині на довгі роки, адже вона виконана з якісної гуми. У комплекті з іграшкою йдуть аксесуари для гри із нею. Лялечка також має довге та густе волосся, на якому дитині буде цікаво тренуватися заплітати косички й придумувати нові зачіски для своєї подружки-лялечки.
Так ваша дитина розвине свою фантазію, креативність та дрібну моторику рук у процесі гри, а також дізнається основи догляду за малюками.
Особливості:
- Висота ляльки 52 см
- Лялька є функціональною та реагує звуками на зміну її положення у просторі
- Інтерактивний модуль знаходиться на спинці ляльки
- Іграшка виконана у реалістичному стилі
- Лялька виконана з м’якої гуми й має рухливі кінцівки
- Іграшка має густе та довге прошите волосся
- До набору додано також аксесуари для догляду за лялькою (памперс, пляшечка, магнітна пустушка, шкарпетки, пов'язка на голову)
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розміри ляльки: 20 х 12 х 52 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу “АА” (не включені)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 14 х 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 20 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 520 мм |
- Ціна: 1 875 ₴

