Велика лялька для дівчинки у вишуканій сукні з аксесуарами 52 см

- Готово до відправки
- Код: 43816
2 027 ₴
1 810 ₴
Ці милі лялечки просто не зможуть не сподобатися вашій дитині, адже вони мають максимально реалістичний вигляд та купу цікавих аксесуарів, які зроблять гру з ними цікавішою та веселішою.
Лялька стане вірним другом вашій дитині на довгі роки, адже вона виконана з якісних та міцних, а головне нетоксичних для дитини матеріалів. У комплекті з іграшкою йде модний та милий одяг для неї, а також усі необхідні аксесуари для догляду за малюком. Лялечка також має довге та густе штучне волосся, на якому дитині буде цікаво тренуватися заплітати косички й придумувати нові зачіски для своєї подружки-лялечки. Так ваша дитина розвине свою фантазію, креативність та дрібну моторику рук у процесі гри, а також дізнається основи догляду за малюками.
Особливості:
- Висота ляльки 52 см
- Іграшка виконана у реалістичному стилі
- Лялька виконана з м’якої гуми й має рухливі кінцівки
- Іграшка має густе штучне волосся
- У комплекті з лялькою йде милий одяг, шкарпетки та взуття
- Пустушка підмагнічується до рота ляльки за допомогою магніту
- До набору додано також аксесуари для догляду за лялькою: памперс, пляшечка, пустушка
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розміри ляльки: 20 х 14 х 52 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 14 х 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 52 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 520 мм |
- Ціна: 1 810 ₴

