Велика лялька для дівчаток із довгим волоссям Аксесуари 35 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43821
977 ₴
872 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Camilla — це уособлення елегантності та ніжності. Вона має витончений образ, реалістичні риси обличчя та довге волосся, яке можна розчісувати й укладати в різні зачіски.
Разом із нею дитина може придумувати історії, розвивати уяву та почуття смаку. Така подруга стане справжнім натхненням для щоденних ігор і творчості.
Особливості:
- Лялька виготовлена з пластику з гумовою головою
- Імітація скляних очей
- Прошите волосся
- Аксесуари в комплекті: взуття, додатковий комплект одягу
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота: 35 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 9 х 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 12 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
- Ціна: 872 ₴

