Конструктор машина Toyota AE86 Trueno Initial D Прозорий кейс 327 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43823
1 299 ₴
1 144 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офіційний ліцензійний конструктор TOYOTA AE86 Trueno з дисплеєм. Набір складається з 327 деталей і дає змогу зібрати точну зменшену версію легендарного дрифт-кара, який став символом японського кросовера, у масштабі 1:32. Пакування у вигляді контейнера додає оригінальності, також він слугує вітриною для готової моделі. Цей набір стане блискучим подарунком для підлітків і дорослих колекціонерів, фанатів Toyota й аніме "Initial D".
Особливості:
- Повністю сертифікований продукт, що гарантує найвищу якість, точність відтворення кожної деталі та справжність дизайну. Це не просто іграшка, а колекційний примірник, що несе в собі спадщину легенди
- Впізнаване чорно-біле класичне забарвлення, культовий дизайн і всі зовнішні деталі, які зробили цю модель зіркою дрифту та улюбленицею фанатів "Initial D"
- Модель постачається в міцному та стильному контейнері-вітрині з дверцятами, що відчиняються. Він не тільки має ефектний вигляд, але й надійно захищає модель від пилу та пошкоджень
- Конструктор виготовлений із високоякісного матеріалу ABS. Усі деталі акуратно упаковані, а чітка покрокова інструкція зробить процес складання приємним і комфортним
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість деталей: 327 шт.
- Масштаб: 1:32
- Розмір моделі: 15,5 х 7,2 х 5,1 см
- Розмір демонстраційного контейнера: 22,3 х 10,3 х 12,1 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 23,8 х 12,6 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 327 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 238 мм |
| Ширина упакування | 126 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 1 144 ₴









