Іграшковий автомат на акумуляторі Стріляє орбізами Орбіган 80 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43828
844 ₴
754 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний ігровий автомат створений для динамічних баталій та активних командних ігор. Модель має сучасний дизайн із подовженим стволом, прицілом і знімним глушником, що додає реалістичності під час гри. Автомат має автоматичний/механічний принципи та стріляє орбізами.
У комплекті передбачено акумулятор, що дозволяє одразу розпочати гру після заряджання. Такий формат ідеально підходить для підлітків, які люблять масштабні та видовищні пригоди.
Особливості:
- Стріляє орбізами
- Автоматичний/механічний принцип роботи
- Працює від акумулятора
- Приціл, глушник
- Пачка орбізів
Характеристики:
- Вік: Від 14-ти років
- Довжина автомата 80 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Акумулятор 7.4V (в комплекті)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 40,8 х 21 х 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 408 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 754 ₴


