Складаний двоколісний дитячий самокат із ручним гальмом і амортизатором Skyper Unic Синій

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43831
2 248 ₴
2 007 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рама самоката виготовлена з міцної сталі, стійкої до механічних навантажень. Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зросту користувача. Поліуретанові колеса обладнані високоякісними підшипниками стійкими до зношування. Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачене ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне дискове гальмо заднього колеса. Механізм збирання дає змогу надати самокату компактного вигляду, що неабияк спрощує його транспортування.
Особливості:
- Передній амортизаційний блок
- Крила над колесами
- Легка система збирання
- Великі поліуретанові колеса
- Жорсткі пластикові диски
- Висота керма регулюється з фіксацією в 3 положеннях
- Зручні гумові грипси
- Наклейка на деці — наждак
- Підніжка з пружинкою
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Зріст: 145 см до 195 см
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Діаметр коліс: 20 см
- Мінімальна висота керма: 88 см
- Максимальна висота керма: 102 см
- Ширина керма: 35 см
- Розмір деки: 54 х 12.5 см
- Корисна довжина деки: 33 см
- Висота деки від підлоги: 10 см
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 2 007 ₴
