Конструктор машинка Пожежна вантажівка XBert 824 деталі

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43833
1 362 ₴
1 216 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор від XBert призначений для дітей від 14 років. Містить 824 елементи стандартного розміру з пазовим типом кріплення. Вирізняється високою деталізацією й опрацьованістю кожного елемента. До комплекту входить покрокова інструкція для зручного складання.
Особливості:
- Конструктор виготовлений у формі реалістичної моделі вантажної пожежної машини
- Модель виконана у зеленому кольорі із сірими вставками
- Зібрана машина обладнана функціональною поворотною та розсувною драбиною
- Набір вирізняється високим рівнем деталізації, кожен елемент ретельно продуманий
- До конструктора додається докладна покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Серия: XBert
- Тип кріплення: Пазовий
- Розмір деталей: Стандарт
- Кількість елементів: 824 шт.
- Розмір моделі: 30 х 10 х 9 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 8 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Пожежна техніка |
| Кількість деталей | 824 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 1 216 ₴









