Дитяча військова машинка з підсвічуванням і звуком Фігурка солдата Хакі

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43835
785 ₴
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця військова машинка стане чудовим доповненням до захопливих сюжетних ігор. Модель виконана у стилі військової техніки та має реалістичний камуфляжний дизайн. На кузові розміщено пускову установку з рухливими елементами, що додає грі динаміки. Світлові та звукові ефекти роблять ігровий процес ще цікавішим і атмосфернішим. До набору також додано фігурку солдата, щоб дитина могла створювати власні ігрові сценарії.
Особливості:
- Підсвічування
- Звуки пострілів
- Рухливі елементи кузова
- Фігурка солдату у наборі
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розміри машини: 32 х 13,7 х 17 см
- Елементи живлення: Батарейки (включено до набору)
- Висота фігурки: 10 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35.5 х 14.5 х 24.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 137 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Тематика | Військова |
- Ціна: 701 ₴

