Іграшковий водний автомат на акумуляторі з підсвічуванням Electric Water gun 42,5 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43836
799 ₴
713 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний водний автомат створений для справжніх літніх баталій і максимального драйву! Завдяки автоматичній подачі води він дозволяє вести безперервний струмінь без зайвих зусиль. Ергономічна форма забезпечує зручне тримання навіть під час активної гри. Місткий резервуар дає можливість довше грати без частого наповнення. Стильний дизайн додає ефектності кожному “пострілу” та робить гру ще захопливішою.
Особливості:
- Працює від акумулятора
- Яскраве підсвічування
- Автоматичний принцип роботи
- Резервуар для води (відсік відкривається зверху)
- Подвійне дуло
- USB-кабель для підзаряджання
- Викрутка в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Елементи живлення: Акумулятор 3.7 V (в комплекті)
- Розмір іграшки: 42.5 х 6 х 18 см
- Колір: 3 види
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 6 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 713 ₴



