Складаний двоколісний дитячий самокат із ручним гальмом і великими колесами Skyper Neon Чорний з білим

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43837
1 636 ₴
1 461 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний самокат від "Skyper Neon" — призначений для активного відпочинку дитини та стане прекрасним міським транспортним засобом. Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко й безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самоката компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма — пряма.
Особливості:
- Сталеве ножне гальмо на задньому колесі
- Ручне гальмо з правого боку
- Великі поліуретанові колеса
- Регулювання висоти керма
- Гумові грипси
- Складана конструкція
- Пластикові диски коліс
- Наклейка на деці — наждак
- Складана підніжка
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Колеса: PU 200 мм
- Підшипники: АВЕС 7
- Мінімальна висота керма: 77 см
- Максимальна висота керма: 102 см
- Ширина керма: 45.5 см
- Розміри деки: 52 х 10 см
- Корисна довжина деки: 31 см
- Висота від підлоги: 12 см
- Матеріал рами: Сталь
- Матеріал деки (платформи): Сталь
- Матеріал стояка керма: Сталь
- Підніжка: 8 см
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 461 ₴





