Дитяче автокрісло El Camino i-RISE ME Зріст 40-150 см Система Isofix Top Tether Black

- Готово до відправки
- Код: 43692
6 589 ₴
5 883 ₴
Автокрісло El Camino i-RISE ME 1207 поєднує сучасні технології безпеки, функціональність і комфорт для щоденних поїздок із дитиною. Модель відповідає європейському стандарту безпеки i-Size R129 і підходить для дітей зростом від 40 до 150 см, забезпечуючи надійний захист від народження й до підліткового віку.
Завдяки можливості встановлення проти або по ходу руху автокрісло легко адаптується до етапів росту дитини. Поворотне сидіння на 360° неабияк спрощує посадку та висаджування малюка, а мультипозиційний підголівник і регулювання нахилу спинки допомагають підібрати максимально комфортне положення під час поїздки.
Додатковий комфорт забезпечують м'яка вкладка для новонародженого, подушка та магнітні тримачі ременів безпеки, які роблять використання автокрісла зручнішим. Система кріплення ISOFIX і Top Tether з індикатором правильного встановлення гарантує надійну та стабільну фіксацію в автомобілі.
Особливості:
- Автокрісло призначене для перевезення дітей зростом від 40 до 150 см відповідно до стандарту i-Size R129
- Конструкція встановлюється в автомобілі та фіксується відповідно до вимог категорії i-Size
- Система кріплення ISOFIX разом з Top Tether з сигналізатором коректного встановлення ременя гарантує жорстку та стабільну фіксацію в автомобілі
- Модель обладнана поворотною базою з функцією обертання на 360 градусів, що спрощує посадку та висаджування дитини
- Спинка має 5 положень нахилу, регулювається механічним способом
- Автокрісло встановлюється як проти руху (40-105 см, ≤18 кг), так і за ходом руху (76-150 см)
- Підголівник регулюється за висотою з урахуванням зросту малюка
- Каркас виготовлений із металу та пластику, оббивка виготовлена з тканини
- Передбачені внутрішні ремені безпеки та елементи бічного захисту
- Модель I-RISE ME 1207 Beige бренда EL CAMINO використовується для дітей різного віку в межах допустимого зростання, що дає змогу експлуатувати автокрісло впродовж тривалого періоду
Характеристики:
- Бренд: EL CAMINO
- Стандарт безпеки: i-SIZE R129
- Фаза: 1,2 (група 0+I, II, III)
- Зріст дитини: 40-150 см
- Спосіб встановлення: проти ходу (40-105 см, ≤18 кг) / за ходом (76-150 см)
- Система кріплення: ISOFIX + Top Tether з сигналізатором коректного встановлення ременя
- Ремінь безпеки: 5-точковий
- Поворот сидіння: 360 град
- Регулювання підголівника: Є, мультипозиційна
- Нахил спинки за ходом руху: 5 положень
- Нахил спинки проти ходу руху: 1 положення
- Тканина: Поліестер
- Додатково: Подушка, вкладка для новонародженого, магнітний тримач ременів безпеки
- Габаритний розмір (Ш х В х Г): 44 см x min 56 см - max 73 см x 45 см
- Вага: 7 кг
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 50 x 45 x 48 см
- Вага з упаковкою: 8,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 73 см |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 5 883 ₴









