Дитяче автокрісло El Camino i-TRUST PLUS ME Зріст 40-150 см Система Isofix Top Tether Light Gray

- Готово до відправки
- Код: 43696
8 549 ₴
7 633 ₴
Автокресло El Camino i-TRUST PLUS поєднує сучасні технології безпеки, функціональність і комфорт для щоденних поїздок із дитиною. Модель відповідає європейському стандарту безпеки i-Size R129 і підходить для дітей зростом від 40 до 150 см, забезпечуючи надійний захист від народження й до підліткового віку.
Завдяки можливості встановлення проти або по ходу руху автокрісло легко адаптується до етапів росту дитини. Поворотне сидіння на 360° неабияк спрощує посадку та висаджування малюка, а мультипозиційний підголівник і регулювання нахилу спинки допомагають підібрати максимально комфортне положення під час поїздки.
Додатковий комфорт забезпечують м'яка вкладка для новонародженого, подушка з ефектом пам'яті та підголівник з енергопоглинальними вставками з пінополістиролу та матеріалу з ефектом пам'яті, які роблять використання автокрісла зручнішим. Система кріплення ISOFIX і Top Tether гарантує надійну та стабільну фіксацію в автомобілі.
Особливості:
- Автокрісло призначене для перевезення дітей зростом від 40 до 150 см відповідно до стандарту i-Size R129
- Система кріплення ISOFIX разом з Top Tether гарантує жорстку та стабільну фіксацію в автомобілі
- Модель обладнана поворотною базою з функцією обертання на 360 градусів, що спрощує посадку та висаджування дитини
- Спинка має 5 положень нахилу, регулювається механічним способом
- Автокрісло встановлюється як проти руху (до 15 місяців), так і за ходом руху
- Підголівник регулюється за висотою з урахуванням зросту малюка
- Каркас виготовлений із металу та пластику, оббивка виготовлена з тканини
- Передбачені внутрішні ремені безпеки та елементи бічної підтримки
Характеристики:
- Бренд: EL CAMINO
- Стандарт безпеки: i-SIZE R129
- Фаза: 1,2 (група 0+I, II, III)
- Зріст дитини: 40-150 см
- Спосіб встановлення: проти ходу (до 15 кг) / по ходу
- Система кріплення: ISOFIX + Top Tether
- Ремінь безпеки: 5-точковий
- Поворот сидіння: 360 град
- Регулювання підголівника: Є, мультипозиційна
- Нахил спинки за ходом руху: 4 положення
- Нахил спинки проти ходу руху: 5 положень
- Тканина: Поліестер/льон
- Подушка з матеріалу з ефектом пам'яті
- Підголівник з енергопоглинальними вставками з пінополістиролу та матеріалу з ефектом пам'яті
- Замок ременя безпеки ховається в корпусі автокрісла
- Вкладка для новонародженого
- Габаритний розмір (Ш х В х Г): 45 см x min 59 см - max 81 см x 61 см
- Вага: 11,45 кг
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 54 x 45 x 61 см
- Вага з упаковкою: 13,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 59 см |
| Вага | 11.45 кг |
- Ціна: 7 633 ₴









