Дитяче автокрісло El Camino I-CON Melange ME Зріст 40-150 см Система Isofix Top Tether Ultimate Gray

- Готово до відправки
- Код: 43697
7 595 ₴
6 781 ₴
Автокрісло ME 1117 I-CON — це втілення турботи й безпеки, створене для вашої дитини з урахуванням усіх сучасних стандартів комфорту та захисту. Обладнане за стандартом i-SIZE R129, воно підходить для малюків від народження (зріст від 40 см) і супроводжує їх до досягнення 150 см. Завдяки мультипозиційному підголівнику та регульованому нахилу спинки, автокрісло забезпечує ідеальне положення на кожному етапі росту.
Спинка автокрісла має 4 положення нахилу під час встановлення за ходом руху й 1 положення під час встановлення проти ходу руху, що дає змогу створити оптимальні умови для сну та відпочинку під час поїздок. Додатковий комфорт для новонароджених забезпечується спеціальною вкладкою й подушкою з ефектом пам'яті, яка м'яко обволікає тіло дитини.
Надійність крісла підкріплюється п'ятиточковим ременем безпеки та системами кріплення ISOFIX і Top Tether, а сигналізатор коректного встановлення ременя допомагає батькам легко перевірити правильність монтажу. Виготовлене з високоякісної тканини меланж, автокрісло стійке до зношування й естетично має в будь-якому інтер'єрі автомобіля.
Особливості:
- Автокрісло призначене для перевезення дітей зростом від 40 до 150 см відповідно до стандарту i-Size R129
- Конструкція встановлюється в автомобілі та фіксується відповідно до вимог категорії i-Size
- Система кріплення ISOFIX разом з Top Tether з сигналізатором коректного встановлення ременя гарантує жорстку та стабільну фіксацію в автомобілі
- Модель обладнана поворотною базою з функцією обертання на 360 градусів, що спрощує посадку та висаджування дитини
- Спинка має 5 положень нахилу, регулювається механічним способом
- Автокрісло встановлюється як проти руху (40-105 см, ≤18 кг), так і за ходом руху (76-150 см)
- Підголівник регулюється за висотою з урахуванням зросту малюка
- Каркас виготовлений із металу та пластику, оббивка виготовлена з тканини
- Передбачені внутрішні ремені безпеки та елементи бічного захисту
Характеристики:
- Бренд: EL CAMINO
- Стандарт безпеки: i-SIZE R129
- Фаза: 1,2 (група 0+I, II, III)
- Зріст дитини: 40-150 см
- Спосіб встановлення: проти ходу (40-105 см, ≤18 кг) / за ходом (76-150 см)
- Система кріплення: ISOFIX + Top Tether з сигналізатором коректного встановлення ременя
- Ремінь безпеки: 5-точковий
- Поворот сидіння: 360 град
- Регулювання підголівника: Є, мультипозиційна
- Нахил спинки за ходом руху: 4 положення
- Нахил спинки проти ходу руху: 1 положення
- Тканина: Меланж поліестер
- Додатково: Подушка з матеріалу з ефектом пам'яті, вкладка для новонародженого
- Габаритний розмір (Ш х В х Г): 45 см x min 61 см - max 77 см x 27 см
- Вага: 6,9 кг
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 46,5x 43 x 61,5 см
- Вага з упаковкою: 8,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 6.9 кг |
- Ціна: 6 781 ₴









