Конструктор Трактор із причепом Farm Cultivator 535 деталей Червоний

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43507
862 ₴
784 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Farm Cultivator — це набір для створення моделі трактора з реалістичними елементами кузова та обладнання та призначений для дітей від 6 років. Він вирізняється високим рівнем деталізації й обладнаний пазовим типом кріплення, що робить збирання зручним і захопливим. У комплекті 535 елементів стандартного розміру, а також докладна покрокова інструкція, що спрощує процес складання. Гра з конструктором сприяє розвитку логічного мислення, дрібної моторики та посидючості.
Особливості:
- Можливість зібрати реалістичний червоний сільськогосподарський трактор із прикріпленим до нього культиватором
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі особливості реальної моделі: великі колеса, характерна кабіна, а також елементи додаткового обладнання
- Рухомі деталі
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Тематика: Спецтехніка
- Тип кріплення: Пазовий
- Розмір деталей: Стандарт
- Кількість елементів: 535 шт.
- Размер: 28 х 12,7 х 10,5 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 38 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Ферма |
| Кількість деталей | 535 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 784 ₴



