Конструктор Лего Зоряні війни Клони-піхотинці та Бойовий дроїд Бойовий набір Lego Star Wars 215 деталей (75372)

- Готово до відправки
- Код: 43522
1 888 ₴
1 716 ₴
Надихніть юних шанувальників LEGO відтворювати захопливі сцени з «Зоряних воєн: Війни клонів» за допомогою цього набору LEGO® Star Wars™ «Клони-піхотниці та бойовий дроїд» (75372) для дітей від 7 років. До набору входять 4 мініфігурки LEGO Star Wars і 5 фігурок LEGO — клон-штурмовик, 3 клони-солдати, 3 супербойові дроїди та 2 бойові дроїди — з культовою зброєю для динамічних ігор. Цей набір LEGO також містить спідер-байк Star Wars із шипами для 2 клонів-солдат і збірну іграшку-спідер STAP для бойового дроїда. Тридроїд із 3 пусковими установками та магнітний пост із шипометом додають ще більше можливостей для творчої гри.
Завантажте програму LEGO Builder, щоб отримати цифрові інструкції, а також інструменти масштабування й обертання для поліпшення процесу збирання для дітей.
Цей збірний ігровий набір чудово підходить для самостійної гри, а персонажі та споруди можна комбінувати з іншими наборами LEGO Star Wars (продаються окремо) з великої колекції.
Особливості:
- Набір для дітей «Клони-піхотниці та бойовий дроїд» із серії конструкторів Lego Star Wars
- 4 минифигурки LEGO® Star Wars ™ і 5 фігурок LEGO для захопливої гри — ударний солдат-клон, 3 клони-десантники, 3 супербойові дроїди та 2 бойові дроїди з різними аксесуарами
- Збірний спідербайк LEGO® Star Wars ™ – складається із сірої основи, з доданими білими та бордовими деталями. Спідербайк обладнаний двома шипометами з боків і двома тримачами для бластерів. На спідері можуть сидіти 2 мініфігурки спина до спини
- Бойова станція — це невелике збирання із сірих деталей, за яким може стояти мініфігурка. Зверху встановлений шипомет.
- Одномісна повітряна платформа. Призначена для бойових дроїдів літальна машина створюється із синіх деталей і встановлюється на прозорому елементі. За платформу можна поставити дроїда
- Октаптарра. Три-дроїд збирається з найбільшої кількості деталей набору. У нього 3 ноги, які можна згинати в різних місцях, куляста голова та 3 ракети, що стріляють
- Підтримка програми LEGO Builder для інтерактивного збирання — діти можуть будувати впевненіше, збільшувати та обертати модель у 3D, зберігати та відстежувати прогрес завдяки зручним цифровим інструкціям
Характеристики:
- Вік: Від 7 років
- Серия: Lego Star Wars
- Кількість елементів: 215 шт.
- Розміри тридроїду: 15 х 13 х 12 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 20,5 х 5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 7 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 215 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Star Wars |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Star Wars |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 1 716 ₴









