Конструктор Лего мотоцикл BMW M 1000 RR Lego Technic 1920 деталей (42130)

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43523
14 660 ₴
13 327 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор LEGO BMW M 1000 RR (42130) — це ідеальний набір для справжніх шанувальників спортивних мотоциклів. У комплекті 1920 деталей, з яких ви зможете зібрати деталізовану модель перегонового мотоцикла, який підкорює траси в усьому світі. Цей перегоновий мотоцикл із набору LEGO "BMW M 1000 RR", що має такий самий дивовижний вигляд, як справжній, точно сподобається фанатам серії LEGO Technic, шанувальникам компанії BMW і тим, хто хоче порозкинути мозку під час складного складання, а після — поставити фантастично красиву модель на найпомітніше місце.
Особливості:
- Конструктор для дорослих — модель LEGO® Technic™ BMW M 1000 RR (42130) ідеально підходить для дорослих, які бажають зайнятися чимось корисним і цікавим
- Модель у масштабі 1:5 вражає своєю автентичністю, включно з 3-ступеневою (+ нейтраль) коробку передач, кермове керування, передню та задню підвіску, ланцюгове передавання й 4-поршневий двигун
- Стильний і привабливий зовнішній вигляд – червоно-біло-синя колірна гама та культовий логотип BMW
- До набору входить підставка для демонстрації та гоночна підставка
- Високоякісні матеріали — компоненти LEGO® Technic™ відповідають суворим галузевим стандартам, що гарантує їх однорідність, сумісність і надійне з'єднання щоразу
- Безпека понад усе — компоненти LEGO® Technic™ піддаються випробуванням на падіння, нагрівання, стискання, скручування й аналізу, щоб переконатися в їх відповідності суворим світовим стандартам безпеки
Характеристики:
- Вік: Від 18 років
- Серия: LEGO® Technic
- Кількість елементів: 1920 шт.
- Масштаб: 1:5
- Розмір машинки: 45 х 17 х 27 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 58 х 10 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 18 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 1920 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Technic |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 13 327 ₴









