Конструктор Лего Сіті Снігоочисник Lego City 263 деталі (60490)

- Готово до відправки
- Код: 43539
1 579 ₴
1 435 ₴
Подаруйте маленьким героям віком від шести років і старше конструктор LEGO® City «Снігоприбиральна машина» (60490). Діти можуть нахиляти, підіймати й опускати передній відвал, завантажувати елементи солі LEGO в бункер і штовхати машину, щоб активувати функцію розкидання солі. Ця іграшкова машина також має двомісну кабіну, яка нахиляється, відкриваючи двигун, а також бічні відсіки для зберігання іграшкової солі та затискачі для кріплення інструментів. Просто додайте мініфігурку водія для захопливих зимових пригод зі прибирання снігу. Набір можна комбінувати з іншими наборами LEGO® City (продаються окремо). Діти можуть досліджувати світ будівництва абсолютно по-новому за допомогою програми LEGO Builder, де вони можуть збільшувати та обертати модель, переглядати інструкції зі збирання в 3D, а також зберігати та відстежувати свій прогрес. Набір містить 263 деталі.
Особливості:
- Снігоприбиральна вантажівка (60490) — реалістичний набір із серії конструкторів LEGO® City
- Містить усе необхідне для збирання функціональної моделі снігоприбирльної машини з гумовими шинами, переднім відвалом і функцією розкидання солі, а також мініфігурку водія
- Функціональні елементи моделі — діти можуть нахиляти, підіймати й опускати передній відвал, штовхати іграшкову вантажівку, щоб розкидати сіль LEGO®, нахиляти кабіну, щоб отримати доступ до двигуна
- Минифигурка водія, яку можна посадити за кермо вантажівки
- Застосунок LEGO® Builder проведе дітей через інтуїтивно зрозумілий процес складання. Вони можуть зберігати набори, відстежувати свій прогрес, а також збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій
- Набір можна комбінувати з іншими наборами LEGO® City (продаються окремо)
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Серия: LEGO® City
- Кількість елементів: 263 шт.
- Розмір моделі: 19 х 9 х 9 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 6 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Кількість деталей | 263 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | City |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 1 435 ₴









