Конструктор Лего Гаррі Поттер Замок Гоґвортс: Лікарняне крило Lego Harry Potter 907 деталей (76463)

- Готово до відправки
- Код: 43545
6 176 ₴
5 514 ₴
Відтворіть чарівні сцени з «Гаррі Поттера» за допомогою дитячого ігрового набору «Замок Гоґвортс: Лікарське крило» (76463). Відвідайте пацієнтів у лікарні, прийміть участь у заняттях із захисту від темних мистецтв і приєднайтеся до Пенелопе Клервотер і Сірої Леді у вітальні факультету Равенкло. Цей ігровий набір LEGO «Замок Гоґвортс» стане чудовим подарунком для дівчаток, хлопчиків і всіх шанувальників «Гаррі Поттера» віком від дев'яти років. Містить сім мініфігурок LEGO Harry Potter, зокрема дементатора з «Гаррі Поттера». Також до набору входять патронус Рона Візлі у формі павука та патронус Ремуса Люпіна у формі вовка — один із серії колекційних патронусів, присвячених 25-літтю серії (набори продаються окремо). Від'єднайте клас Захисту від темних мистецтв від скелістої основи для зручності гри та знайдіть два з 14 колекційних портретів Гоґвортсу. Цей набір є частиною колекції модульних наборів LEGO Harry Potter (продаються окремо), які можна комбінувати для створення най деталізованішої сцени замку Гоґвортс з усіх коли-небудь створених.
Особливості:
- Конструктор «Замок Гоґвортс» — відтворіть фантастичні пригоди Гаррі Поттера в лікарняному крилі та двох інших культових кімнатах замку Гоґвортс за допомогою цього деталізованого набору LEGO® (76463) для дітей
- Сім мініфігурок LEGO® Harry Potter: Ремус Люпін, Рон Візлі, Дементор, Гаррі Поттер, Герміона Грейнджер, Пенілопа Клервотер і Сіра Леді
- Триповерхова будівля — окрема аудиторія для занять із захисту від темних мистецтв на нижньому поверсі, лікарняне крило та вітальня факультету Равенкло
- Особливі деталі — Патронус-вовк, що входить до колекції LEGO® Harry Potter, присвячену 25-річній серії «Пагрус» (набори продаються окремо), а також два з 14 колекційних портретів Гоґвортсу
- Захопливий спосіб конструювання — застосунок LEGO® Builder проведе дітей через інтуїтивно зрозумілий процес збирання. Вони можуть зберігати набори, відстежувати свій прогрес, а також збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій
- Цей набір, що входить до серії LEGO® Harry Potter Magic Set, є частиною колекції модульних наборів (продаються окремо), які в сукупності дають змогу створити най деталізованішу сцену замка Гоґвортс із конструктора
Характеристики:
- Вік: Від 9 років
- Серия: LEGO® Harry Potter™
- Кількість елементів: 907 шт.
- Розмір будинку: 16 х 15 х 38 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 9 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 9 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 907 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Harry Potter |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 5 514 ₴









