Конструктор Лего Дісней Крижаний палац Ельзи та веселе катання на санках Lego Disney 216 деталей (43281)

- Готово до відправки
- Код: 43547
3 196 ₴
2 854 ₴
Подаруйте дітям від чотирьох років і старше набір LEGO Disney «Крижаний палац Ельзи та веселе катання на санках» (43281). До набору входить двоповерховий замок із тронним залом, балконом, двома ліжками та кухнею. Також є окрема траса зі щаблями та три упряжки саней, на яких можуть кататися всі 7, що входять до набору, персонажів — Ельза, Анна, Олаф, Бруні та три сніговики. Набір можна комбінувати з іншими наборами LEGO Disney (продаються окремо). П'ять стартових кубиків допоможуть дітям почати будівництво, а кожен пакет містить одну збірну модель і одного персонажа. На додаток до простих ілюстрованих інструкцій для дітей, які вчаться читати, застосунок LEGO Builder пропонує прості та інтуїтивно зрозумілі інструменти, що дають змогу дітям масштабувати, обертати модель у 3D і відстежувати свій прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір складається з 216 елементів.
Особливості:
- Конструктор «Замок із мультфільму Disney» — подаруйте дітям від чотирьох років і старше цей набір із сімома персонажами з мультфільму «Крижане серце», створений для нескінченних ігор як для дівчаток, так і для хлопчиків
- Замок із рейками та санами — Крижаний замок Ельзи та снігова поїздка (43281) містить сім фігурок LEGO Disney Frozen, двоповерховий замок, рейки з трьома санями, сходи та багато іншого
- Аксесуари Disney Frozen — цей конструктор містить снігову кулю, ліхтар, два ріжки морозива, скриню з короною і скіпетром і багато іншого для творчої гри та оповідання історій
- LEGO персонажі Disney: Ельза, Анна, Олаф, Бруні та три сніговики. Сундук також відкривається, і сани, у яких поміщаються всі фігурки, плавно ковзають рейками
- Ще більше креативних наборів — додайте цей набір до колекції вашої дитини та відкрийте для себе інші товари (продаються окремо) із широкого асортименту креативних іграшок LEGO та наборів LEGO Disney
- Захопливий спосіб конструювання — застосунок LEGO Builder проведе дітей через інтуїтивно зрозумілий процес складання. Вони можуть зберігати набори, відстежувати свій прогрес, а також збільшувати та обертати моделі за допомогою 3D-інструкцій
Характеристики:
- Вік: Від 4 років
- Серия: Disney
- Кількість елементів: 216 шт.
- Розмір замка: 28 х 27 х 21 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 216 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Disney |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 2 854 ₴









