Конструктор Лего Зоряні війни Дроїд-астромеханік BB-8 Lego Star Wars 569 деталей (75452)

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43551
5 580 ₴
4 982 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Lego Star Wars Дроїд BB-8 (75452) — це захопливий набір із серії лего Star Wars, присвячений знаменитому дроїду BB-8. Набір Lego Star Wars Дроїд BB-8 Droid дасть вам зібрати рухомого дроїда з деталями для інтерактивної гри або колекціонування, розвиваючи уяву та створюючи захопливі сюжетні історії. Конструктор складається з 569 деталей, створюючи компактну та функціональну модель, зручну для гри на столі та поєднання з іншими наборами Lego Star Wars. Габарити зібраного дроїда роблять його зручним для інтерактивної гри та демонстрації на полиці.
Особливості:
- Набір дає змогу зібрати колекційну модель астромеханічного дроїда з фільму «Зоряні війни: Пробудження сили» — Дроїд BB-8 Lego Star Wars (75452)
- Зібраний BB-8 має максимально автентичний вигляд, голова дроїда виготовлена з поєднання білих і сірих елементів, а чорний об'єктив "очі" і невелика антена надають моделі впізнаваного вираження
- Під час руху рівною поверхнею голова BB-8 вільно обертається, створюючи відчуття справжнього персонажа — всередині корпусу розташована невелика шина, захована в основі (коли дроїда котять поверхнею, саме вона змушує основну частину повертатися в різні боки)
- У корпусі передбачений відкривний відсік з висувним маніпулятором, що повторює культовий жест дроїда з фільму
- Модель доповнюється інформаційною табличкою і окремою фігуркою BB-8 стандартного розміру
- На табличці вказані технічні дані дроїда — від моделі до функції "маніпулятора для запалювання зварювального полум'я"
- Завдяки продуманому масштабу дроїд гармонійно поєднується з іншими збірними персонажами серії LEGO Star Wars і має ефектний вигляд в інтер'єрі
Характеристики:
- Вік: Від 10-ти років
- Серия: Lego Star Wars
- Кількість елементів: 569 шт.
- Висота дроїда: 9 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 28 х 8 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 569 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Персонажі | Star Wars |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Star Wars |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 4 982 ₴









