Конструктор Лего Марвел Людина-павук проти Містеріо: Дейлі Б'югл Lego marvel 781 деталь (76342)

- Готово до відправки
- Код: 43555
7 081 ₴
6 322 ₴
Досліджуйте світ супергероїв із набором LEGO® "Spider-Man vs. Mysterio: The Daily Bugle" (76342), який пропонує захопливі пригоди на чотирьох рівнях. Цей колекційний конструктор ідеально підходить для хлопчиків і дівчаток від 10 років. До комплекту входять 4-поверхова будівля редакції «Дейлі Б'югл», робот мех Rhino з кабіною, що відкривається, і 7 мініфігурок, включаючи Людину-павука, Майлза Моралеса, Примарну павучу, Дж. Джони Джеймсона, Містеріо, Venomized Captain America і і Носоріг.
Деталізований інтер'єр містить офіси, пресцентр і сейф, а зовні розташовані пожежні сходи та мобільний газетний кіоск. Кумедні функції, як-от слайдер для зміни графіки на рекламному щиті, додають інтерактивності. Набір містить 781 деталь і заввишки досягає 33 см. Використовуйте застосунок LEGO® Builder для спільного збирання з друзями та сім'єю, створюючи незабутні моменти. Цей набір стане чудовим подарунком для фанатів Marvel на день народження або свято!
Особливості:
- Тематика набору Людина-павук проти Містеріо: Daily Bugle LEGO® | Marvel (76342), дає змогу відтворити динамічні сцени битв Людини-павука в культовому будинку Газети Daily Bugle
- Чотириповерхова будівля з опрацьованим фасадом і насиченим інтер'єром
- Усередині розташовані офіси, приймальна, редакція, технічна зона, сейф із грошима
- Зовні передбачені пожежні сходи, рухомий газетний кіоск і вуличне перехрестя зі світлофорами
- Функціональні елементи — рекламний щит із механізмом зміни зображення
- До набору входять 7 мініфігурок: Людина-павук, Майлз Моралес, Примарна Павуча, Дж. Джона Джеймсон, Містеріо, Веномізований Капітан Америка та Носоріг
- Прозорі елементи, що створюють ефект польоту та стрибків
- До комплекту входить робот Носорог з кабіною, що відкривається
- Деталі конструктора сумісні з модульними будівлями LEGO®
- Підтримка програми LEGO Builder для інтерактивного збирання — діти можуть будувати впевненіше, збільшувати та обертати модель у 3D, зберігати та відстежувати прогрес завдяки зручним цифровим інструкціям
Характеристики:
- Вік: Від 10-ти років
- Кількість елементів: 781 шт.
- Висота будівлі: 33 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 9 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 781 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Marvel |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 6 322 ₴








