Конструктор Лего машини McLaren W1 Lego Speed Champions 287 деталі (77257)

- Готово до відправки
- Код: 43558
1 807 ₴
1 613 ₴
Конструктор 77257 McLaren W1 — один із наборів серії конструкторів Lego Speed Champions. Конструктор дає змогу зібрати динамічну та стильну модель легендарного суперкара, створеного на честь 50-річчя першої перемоги McLaren у чемпіонаті Формули-1. Цей набір призначений для дітей від 9 років, фанатів автомобілів та дорослих колекціонерів. Мдель автомобіля McLaren має регульоване заднє антикрило для комфортної їзди або перегонів, заднє розташування двигуна, кабіну, інформаційно-розважальний екран і повітрозабірники з боків і на капоті. До комплекту також входить мініфігурка водія в костюмі McLaren із шоломом, периком і гайковим ключем, який також можна використовувати для наклеювання наклейок і розділення деталей. Конструктори LEGO Speed Champions — чудовий подарунок для дітей, що дає змогу їм створювати мінімоделі безлічі культових автомобілів.
Особливості:
- Реалістична модель суперкара McLaren W1 із серії LEGO Speed Champions
- Модель представлена в стильному оранжевому кольорі з чорними вставками
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі конструктивні особливості справжнього автомобіля: опрацьований аеродинамічний корпус, регульоване заднє антикрило, задній двигун, повітропроводи на бічних панелях і капоті, а також деталізований кокпіт з екраном мультимедіа
- Мініфігурка водія в костюмі McLaren, у комплекті з перуком, гайковим ключем і шоломом, яку можна розмістити в кабіні машинки
- Підтримка програми LEGO Builder для інтерактивного збирання - модель можна обертати в 3D, збільшувати та відстежувати прогрес
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Характеристики:
- Вік: Від 9-ти років
- Кількість елементів: 287 шт.
- Розмір машинки: 15 х 7 х 4 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 6 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 9 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 287 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Серія LEGO | Speed Champions |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
- Ціна: 1 613 ₴









