Набір лікаря для дітей із візком і набором інструментів Світлозвукові ефекти 17 елементів

-13%
- Готово до відправки
- Код: 43428
1 281 ₴
1 114 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Доктора являє собою візок із двома коліщатками, ручкою та двома рівнями поличок для зберігання та перевезення медичних інструментів. До комплекту входить стетоскоп, коробочки з-під бинтів і пластирів, ножиці, пінцет, окуляри, флаконики для ліків та інші інструменти, необхідні юному лікареві. Набір легко розбирається й збирається, що забезпечує компактне зберігання і зручність за потреби транспортування. На візку також є дисплей із зображеною кардіограмою, серцебиттям та іншими даними про пацієнта. Ігровий набір обладнаний світловими та звуковими ефектами.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Медичний стіл із поличками та медичним приладдям у наборі
- Візок легко пересувати в різні боки, оскільки він обладнаний чотирма колесами та зручною ручкою
- На візку також розміщується рентгенівський апарат
- На апараті ЕКГ горить червона лампочка, натискаються кнопочки, прокручується регулятор, подає звукові сигнали
- Легкозбірна конструкція столика
- Різноманітність аксесуарів, виготовлених у формі стетоскопа, шприца, медичних ножиць і окулярів, таблеток тощо.
- Деякі інструменти обладнані світловими та звуковими ефектами
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Кількість предметів: 17 шт.
- Колір: 2 кольори
- Розмір: 41 х 32 х 58 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Картонна коробка
- Розмір упаковки: 49 x 12 x 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 1 114 ₴




