Іграшковий арбалет із лазерним прицілом і стрілами на присосках Limo Toy 60 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43430
1 281 ₴
1 124 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий арбалет є спортивною функціональною іграшкою, яка дасть змогу дитині не тільки весело провести час, а й розвинути координацію та гостроту зору. Арбалет стріляє безпечними стрілами на присосках, обладнаний прицілом і лазером для підсвічування цілі. Ця іграшка прекрасно підійде дитині від 6 років.
Особливості:
- Яскравий привабливий дизайн
- Арбалет гвинтового типу
- Безпечні стріли на присосках
- Арбалет обладнаний лазерним прицілом для підсвічування цілі
- Заряд арбалета з ножним упором, на спусковому гачку є запобіжник
- Зроблений за подобою справжньої зброї, але водночас абсолютно безпечний для дитячих ігор
- Всі елементи набору виготовлені з якісних матеріалів, що витримують тривалу експлуатацію
Комплектація:
- Арбалет
- 3 стріли на присоску
- Приціл
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Довжина арбалета: 60 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 71,5 x 12 x 27,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 715 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 1 124 ₴








