Дитячий іграшковий лук зі стрілами на присосках і підсвічуванням Limo toy 63 см

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43431
543 ₴
476 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір являє собою дитячий лук зі світловим ефектом і набором стріл на присосках. Довжина іграшки становить 63 см. Корпус виготовлений із пластмаси. До комплекту входять три стріли з м'якими присосками, які фіксуються на гладких поверхнях. Світловий ефект працює від батарейок, що встановлюються у відповідний відсік у корпусі лука. Механізм натягу тятиви механічний. Набір постачається в коробці. Під час гри дитина відпрацьовує координацію рухів, точність, візуально-моторну координацію та концентрацію уваги.
Особливості:
- Лук із продуманою ергономічною конструкцією, зручною для дитячих рук
- Яскравий дизайн
- Легкий механізм дає змогу легко натягувати тятиву та точно запускати стріли без зайвих зусиль
- Міцна надійна конструкція й тятива
- 3 безпечні стріли з присосками
- Лук обладнаний світловими ефектами
- Можна використовувати в приміщенні та на відкритому повітрі
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір лука: 63 см
- Елементи живлення мішені: Батарейки (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 63,5 х 5,5 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 635 мм |
| Ширина упакування | 55 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 476 ₴


