Конструктор для дівчаток Весільний двоповерховий автобус із рухомими елементами та фігурками Girls Dream Sluban 379 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43433
947 ₴
831 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії Girls Dream — це набір, який дає змогу зібрати деталізований Двоповерховий весільний автобус. Конструкція містить крісла для гостей, столики, барну стійку, а також декоративні елементи. До набору також входять тематичні аксесуари та 4 мініфігурки. Конструктор містить 379 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для дівчаток від 6 до 12 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дає змогу зібрати двоповерховий весільний автобус прикрашений квітами та написами
- Яскрава рожево-бірюзова колірна гама
- Також набір містить безліч деталізованих тематичних аксесуарів: крісла для гостей, столики, барну стійку, посуд та інше
- Рухомі функціональні елементи: колеса рухаються, двері автобуса відчиняються
- 4 унікальні мініфігурки з рухомими частинами тіла
- Модель може стати частиною колекції серії Girls Dream
- Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Комплектація:
- 379 деталей
- 4 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: 6-12 років
- Кількість елементів: 379 шт.
- Розміри автобуса: 27,4 х 4,8 х 11,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 7 х 33,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 379 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 831 ₴





